Reply on: Tootti #8925:
Tie tabuľky sú, ak som dobre videl, žlté papiere pripnuté na tabuľkách kramličkami do zošívačky ? http://megaupload.cz/nahled/WYltabulka1.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka2.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka3.jpg
keyboard
Este sa ta chcem spytat, kedy pribudnu elektronicke transparenty na nove SORky, dalej, kam sa este planuju osadit a ci sa nepocita s niecim takym, ze by mali aj u nas busy evidencne cisla a nie len SPZ. Dakujem ? Mas moj obdiv.