P.S. vybral som sa na prechadzku skontrolovat odchod L12 od VW smer Branc odchod 22:39 teraz je 22:50 a L12 nikde ,takze ak by som pracoval vo VW a byvam v Branci,tak mozem ist peso. A teraz mi nadavajte. Takze vela uspechov.
a k tomu tri úseky s obnovou asfaltového koberca... ?
Erik Pauer