P.S. vybral som sa na prechadzku skontrolovat odchod L12 od VW smer Branc odchod 22:39 teraz je 22:50 a L12 nikde ,takze ak by som pracoval vo VW a byvam v Branci,tak mozem ist peso. A teraz mi nadavajte. Takze vela uspechov.
a dufam ze si z huby nespravis jeden iny telesny otvor a ze sa uz nevratis ?
a k tomu tri úseky s obnovou asfaltového koberca... ?
Vladimír
Re #8805: Už to nechajme... Ja sa už nemôžem dočkať pondelkového rána, keď všetko vyjde normálne na svoje normálne trasy.
Zaujímavosť - v sobotu a nedeľu je v premávke 20 liniek, z toho presná polovica má v trase nejakú obchádzku. Z toho linka č. 10 absolvuje na trase dokonca dve obchádzky.