Reply on: 810zssk #8269:
Presne tak. Tieto súčasné fungujú už ak dobre rátam 6 rokov.
Pre informáciu Miša123: Pred ich zavedením sme tí čo sme mali tie oné (časové lístky, volné, či v bratislave električenky) s fotkou sme mohli nastupovať lubovolnými dverami , cestujúci
s papierovými lístkami len prednými dverami pri vodičovi. Takže už vtedy podnik neuvažoval s predpredajom lístkov. Potom sa zaviedoli súčasné označovače a nastala výmena: voľné - EČK
papierové lístky- lístok u vodiča. A vodič - revízor.
Ty chces Mišo123 zmenit toto za 1 alebo dva dni? Ani vtedy som nepovažoval MHD v Nitre za podštandardnú.
pavuk
Valec ma priviedol na myšlienku že má EČK a chodí do Nitry 3 krát za rok.
Ak doma by som našiel starú EČK (ktorú som používal keď som z NR odišiel) mohol by som si ju nabiť kreditom? A aký dlhý čas mi potom tento kredit platí na karte? Potom by som kúpil ešte jednu pre manželku a ušetrili by sme cestovné.