Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: SiTy #8299:

ZA mala iba 12???? Aby NR mala o korunu menej, tak to neprežijeme! Jasné bude zo 16 na 20 SK. A potom čau čau MHD:o)
Reply on: Tootti #8301:
Hľadaj na L21 a 27.
Reply on: SiTy #8300:
Spoj L22 o 8.27 z Nitrianskych strojární vykonáva vozidlo z L14, ktorá tam končí rannú časť pracovnej zmeny a potrebuje sa presunúť do garáže. Jednou možnosťou je prehnať ho z Krškán do garáže naprázdno ako odstavný režijný spoj alebo ho pustiť s číslom 22 po trase do garáže, nech je aspoň trochu užitočný.

S tým čo dnes robí, má ranný diel pracovnej zmeny tohto turnusu hodiny jazdy 3:20. Najneskôr po štyroch hodinách musí prestať jazdiť alebo si vyčerpať prestávku v trvaní 30 minút. Ak by mal ísť kamkoľvek ďalej, povedzme na tú L2, nestíha to v zákonnom limite.

Z akého dôvodu je L2 o 8.58 od Okresného úradu plná? Kto ju preplňuje? Pracovníci nejakej firmy, študenti alebo náhodní cestujúci? Pozriem sa na to a buď tam dáme posilu alebo sa to dorieši až tými kĺbmi na L2.
Tootti ja videl dnes total cervenu klbovu karosu na L21
TBP 01-78 je už vonku, ak ano , tak na akej linke?
8.27 ide z NS L22 a v tom istom case ide aj L34 ...
L34 jazdi plna ale na L22 nikto nechodi ,jazdi uplne prazdna a obe linky idu po SAD, nemohol by radsej ten spoj z odchodom 8.27 z NS vykonavat L14 po Okresny Urad a odtial ist ako vypomoc L2 kedze L2 z odchodom 8.58 jazdi uplne prepchata...
v ZA chcu zdrazit cestovne z 12sk na 17sk ? caka zdrazovanie aj NR?
Reply on: Zuzka07 #8290:
tak pri cestovanim MHD treba aj nejake vzruso... ?
Reply on: 810zssk #8296:
Ja nejdem cez Operu Mini - už som to raz vysvetľoval.
Reply on: S499.1023 #8295:
Mne osobne Opera Mini ma problem nahodit spravne cislo prispevku ked reagujem normalne kliknutim na Re: - niekedy to hodi hovadinu..
Reply on: Dušan #8294:
S499.1023 odpovedá ako kedy. Keď sem leziem z mobilu cez Operu, tak si nemôžem pootvárať n okien a potom ich nakopírovať do jednoho, takže vtedy je to po jednom.
Reply on: 810zssk #8292:
Máš pravdu, na to som nepomyslel, napríklad aj Vladimír to tak robí. Ale taký S499.1023 odpovedá každému v samostatnom príspevku ?
Reply on: Zuzka07 #8290:
Tak bud napis vec celu, alebo nepis nic.. dik.
Reply on: Dušan #8278:
Akurat ze vela ludia dava do jedneho prispevku reakciu na viac ludi..
Reply on: Zuzka07 #8290:
Mne sa už tiež stalo, že vodič MHD NR šiel, keď na semafore svietila červená a vôbec mu to neprekážalo, hoci už dieťa v škôlke ovláda toto základné pravidlo cestnej premávky ?
Reply on: Tootti #8287:
Si zvedavy, co? Mozno (fakt iba mozno) ho "nabonzujem" niektoremu jeho kolegovi. Takto verejne - na internete - zatial nie, az ked to spravi viackrat...
Ja sice teraz nejazdim aktivne, (vodicak mam uz nejaky ten rocik) napriek tomu nieco z pravidiel cestnej premavky viem, ale ...
Reply on: Vladimír #8288:
A dala by sa povedzme čipová karta žilinskej mhd dobiť kreditom nitranskej mhd? Či to už predbieham dobu?
Reply on: Tootti #8286:
Podľa všetkého áno.

Btw. TBP 01-78 dnes ešte nehľadajte, pôjde až zajtra, od rána.
Reply on: Zuzka07 #8282:
A co sa ti prihodilo?
Reply on: Vladimír #8284:
Ake Ikarusy v najblizsej dobe pojdu na odstavenie ?
743AV konci dnes?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.