Reply on: miso123 #8251:
A čo takto zaviesť a naučiť ľudí kupovať lístky pomocou SMS. Tí čo mobil nemajú (zas až toľko ich nie je) alebo cudzinci, nech si kupujú lístky u vodiča, to by sa ešte zvládnuť dalo. Kažodpádne by som však zrušil evidenčné cestovné u vodiča, keď sa chce niekto len evidovať, tak nech sa páči, ale len prostredníctvom čipovky.Re #8259 pavuk: Tak tak, ja som v NR tak 3x do roka a kartu kúpenú mám.
Re #8260 miso123: Ty máš koľko rokov? 13? Myslíš že všetci stánkari budú SADke búchať na dvere aby mohli predávať lístky na MHD, keď za jeden budú mať maržu maximálne tak 20 halierov? Alebo chceš na každú zastávku umiestniť automat za štvrťmilióna? A čo potom tie označovače? Jeden stojí asi 15 tisíc, do vozidla ich potrebuješ aspoň 3 a vozidiel je cca 90. Kto to všetko zaplatí?

810zssk