Otázka pre Vladimíra:
Valec ma priviedol na myšlienku že má EČK a chodí do Nitry 3 krát za rok.
Ak doma by som našiel starú EČK (ktorú som používal keď som z NR odišiel) mohol by som si ju nabiť kreditom? A aký dlhý čas mi potom tento kredit platí na karte? Potom by som kúpil ešte jednu pre manželku a ušetrili by sme cestovné.
Valec ma priviedol na myšlienku že má EČK a chodí do Nitry 3 krát za rok.
Ak doma by som našiel starú EČK (ktorú som používal keď som z NR odišiel) mohol by som si ju nabiť kreditom? A aký dlhý čas mi potom tento kredit platí na karte? Potom by som kúpil ešte jednu pre manželku a ušetrili by sme cestovné.
M
http://zilina-gallery.sk/galleries/Doprava/MHD/ostatne/xoznacovac_6985.jpg