Bubboo: Ahoj, rada by som si v piatok zopakovala vcerajsok, ale o nieco skor...
V tomto prípade je to len o zvyku. Nám to môže byť ale jedno, lebo autobus tú trasu musí do garáže prejsť tak či onak.
TeBeCe