Vladimír:
Ved preto som to adresoval najma na zastupcov SADky a mesta. Z mesta to tu bud nikto necita, alebo mu nestoji za to na to reagovat. Dakujem Ti vsak za odpoved, je dobre sa uistit, ktorym smerom dalej pokracovat...
Ved preto som to adresoval najma na zastupcov SADky a mesta. Z mesta to tu bud nikto necita, alebo mu nestoji za to na to reagovat. Dakujem Ti vsak za odpoved, je dobre sa uistit, ktorym smerom dalej pokracovat...
.
V tomto prípade je to len o zvyku. Nám to môže byť ale jedno, lebo autobus tú trasu musí do garáže prejsť tak či onak.
Dusan85