Reply on: bubboo #6182:
Ja myslím, že Dušan skôr testuje nejaké možnosti pozitívneho zneužitia PCL - že by si trebárs pri čakaní na "svoj" spoj označil lístok vo všetkých okoloidúcich autobusoch. Tým by dosiahol fiktívnu vyššiu obsadenosť spojov a v prípade reorganizácie linkového vedenia by mal šancu na viac spojov ? .

Dušan
A čo sa týka obsluhy Metra, tak to ma zasa až tak moc netrápi.
A ešte jedna otázka, keď si označím ten istý PCL v troch rôznych autobusoch odchádzajúcich z rovnakej zastávky v rovnakom čase (odchylka 1-2 min), som považovaný za troch cestujúcich alebo za jedného? Ak za jedného, tak v ktorom spoji, prvom, druhom či treťom? Ak za troch, tak ako môžem byť považovaný za troch, keď fyzicky na troch stoličkách sedieť súčasne nemôžem?
?