Reply on: bubboo #6182:
Ja myslím, že Dušan skôr testuje nejaké možnosti pozitívneho zneužitia PCL - že by si trebárs pri čakaní na "svoj" spoj označil lístok vo všetkých okoloidúcich autobusoch. Tým by dosiahol fiktívnu vyššiu obsadenosť spojov a v prípade reorganizácie linkového vedenia by mal šancu na viac spojov ? .

LUK
Nepoznám nikoho, kto by sa viac navozil vlastnou MHDčkou, ako je Vladimír... Ak máš pocit, že to ide vymyslieť lepšie pre Klokočinu a nepoškodiť iným mestským častiam, tak sem s takým návrhom, Vladimír ti bude vďačný... ?