Reply on: bubboo #6182:
Ja myslím, že Dušan skôr testuje nejaké možnosti pozitívneho zneužitia PCL - že by si trebárs pri čakaní na "svoj" spoj označil lístok vo všetkých okoloidúcich autobusoch. Tým by dosiahol fiktívnu vyššiu obsadenosť spojov a v prípade reorganizácie linkového vedenia by mal šancu na viac spojov ? .

don.dragon