Reply on: Vladimír #6159:
ja som za tieto priority:-zavedenie casovych cest.listkov -akusticke hlasenie v MHD -vymena starych Ikarusov za nejake novsie klbaky resp.ked budu SORky NB18 aktualne ☺


A s kludnym svedomim som sa tvaril ako cierny pasazier. Ale tiez som uvazoval ako ty, ci predsalen ten listok neukazat vodicovi. 
Zuzka07
az take strasne sa nic nestalo (a ciastocne suhlasim s Dusanovou verziou). Islo o to, ze na parkovisku cakalo zopar kamionov, takze autobus by sa tam nevopchal ani omylom. Skor sme sa bavili na tom, ze vodic miesto smerom do mesta isiel este k vinarskym zavodom. Ale potom to celkom fajn stihal...takze v cene riadneho cestovneho sme mali mensiu okruznu jazdu (tym som narazala na to, ze sa treba zaucit a naucit robit aj s palubnym pocitacom - nech si vie v pripade nutnosti pozriet, ktora je nasledujuca zastavka a tak nejako podobne - alebo ho to mame zaucit my cestujuci???). Inac dufam, ze nebude mat velku nadspotrebu za tu jazdu...
Z.