Reply on: Vladimír #6159:
ja som za tieto priority:-zavedenie casovych cest.listkov -akusticke hlasenie v MHD -vymena starych Ikarusov za nejake novsie klbaky resp.ked budu SORky NB18 aktualne ☺


A s kludnym svedomim som sa tvaril ako cierny pasazier. Ale tiez som uvazoval ako ty, ci predsalen ten listok neukazat vodicovi. 
Zuzka07
ale ja som vobec nemyslela na Teba (zakerny cestujuci-to je ina kategoria)... Nemozes vediet, co za expertov sa vezie v autobuse...Ja som najprv bola v mensom strese, ale potom som sa dobre bavila...A chudak sofer bol asi dobre mimo....Ale inac bol celkom mily, ked som ho potom prepadla na stanici...
Z.