Reply on: bubboo #6182:
Ja myslím, že Dušan skôr testuje nejaké možnosti pozitívneho zneužitia PCL - že by si trebárs pri čakaní na "svoj" spoj označil lístok vo všetkých okoloidúcich autobusoch. Tým by dosiahol fiktívnu vyššiu obsadenosť spojov a v prípade reorganizácie linkového vedenia by mal šancu na viac spojov ? .

Oki
Plus nasiel som aj vyjadrenie odbornikov.
navrh:
http://leteckaposta.cz/512173733
posudok:
http://leteckaposta.cz/863036135
Ale pozor citanie je to nebezpecne zvlast navrh. ?