Dúfam, že aj k nám dorazí na testovanie. http://www.dpmb.cz/#3
Mimochodom, ten testovaný klbák, už nie je dosť dávno vidieť, ten už odišiel, však?
Vladimír: zaujímalo by ma, v čom je problém v akustických hlásičov.V Brne som si všimol aj tie, ktoré sú u nás v starých busoch.Takže tu nejde asi o techniku - nákup, ale o nahrávanie, však?
Z ďalších nápadov, ako obohatiť el. transparenty je napr. aj krátke dôležité info.
Teraz som bol v Brne a opäť milé prekvapenie.Na displeji a cez hlásiče bežalo:
"Upozorňujeme studenty, že již lze zakoupit předplacené jízdenky.Více informací najděte v prodejnách, na letácích i na internetu." (na panelu bola aj web adresa). (toto bežalo samozrejme len na významných dopr. uzloch, ako známe Mendlovo náměstí atd....)
A čo sa týka značenia linky a smeru konečnej stanice, tak síce my to máme obohatené o výpis trasy, ale pozor!Zabudlo sa, že vo väčšine vozidlách sú totiž ,,teplomery".
Mimochodom, ten testovaný klbák, už nie je dosť dávno vidieť, ten už odišiel, však?
Vladimír: zaujímalo by ma, v čom je problém v akustických hlásičov.V Brne som si všimol aj tie, ktoré sú u nás v starých busoch.Takže tu nejde asi o techniku - nákup, ale o nahrávanie, však?
Z ďalších nápadov, ako obohatiť el. transparenty je napr. aj krátke dôležité info.
Teraz som bol v Brne a opäť milé prekvapenie.Na displeji a cez hlásiče bežalo:
"Upozorňujeme studenty, že již lze zakoupit předplacené jízdenky.Více informací najděte v prodejnách, na letácích i na internetu." (na panelu bola aj web adresa). (toto bežalo samozrejme len na významných dopr. uzloch, ako známe Mendlovo náměstí atd....)
A čo sa týka značenia linky a smeru konečnej stanice, tak síce my to máme obohatené o výpis trasy, ale pozor!Zabudlo sa, že vo väčšine vozidlách sú totiž ,,teplomery".
jozo