Reply on: M #5876:
Prihoď ešte Demänovskú Dolinu - od záchytného parkoviska v Pavčinej Lehote do Jasnej. Myslím, že v osemdesiatych rokoch bola vytvorená aj projektová dokumentácia, len potom to akosi zaspalo. Najnovšie ale niekto chce z LM do DD stavať železnicu ? ?
M
Vladimír: Posledné 3 staršie klbáky sú už definitívne odkúpené pre nás, alebo sú dlhodobo zapožičané?Pretože sú uvádzané v evidencii ako osvojené.To by znamenalo + spomedzi kĺbových busov (i keď nepostačujúcich).
Inak nefunguje presmerovanie linku sadnr.sk, neviete čo s tým je?