Reply on: M #5876:
Prihoď ešte Demänovskú Dolinu - od záchytného parkoviska v Pavčinej Lehote do Jasnej. Myslím, že v osemdesiatych rokoch bola vytvorená aj projektová dokumentácia, len potom to akosi zaspalo. Najnovšie ale niekto chce z LM do DD stavať železnicu ? ?
Papyr
A mimochodom, keby taky Presov nemal trolejbusy uz od roku 1962, ktovie, ktovie, ci by sa teraz toto - hoci relativne prosperujuce - mesto rozhodlo pre taku masivnu investiciu. Obavam sa, ze skor nie.