Reply on: Valec #4979:
v MHD CA to funguje, a funguje to dokonca aj na prímestksých spojoch (pri nástupe sa mu odráta "plná" taxa a pri vystupovaní si dotyčný cestujúci priloží kartu a bráti sa mu neprecestovaná časť sumy - výhoda je v rýchlejšom vybavení cestujúcich s ČK, nakoľko vodič má nastavenú aktuálnu zastávku a cestujúci iba prikladajú karty [bez zásahu vodiča], pri vystupovaní sa tlačí aj doklad) ?
Takto to majú tuším na prímestskej v Čadci alebo kde...
Valec
1. Nákup lístkov u vodiča. [Prímestská doprava v ZA, MT, CA a MHD Martin].
2. Systém Check-in Check-Out [Mestská a prímestská doprava v Čadci] (Netuším či a ako to v MHD funguje, ale čítačky vo vozidlách majú).
3. Predplatné jazdy (mesačné 100 jázd za 430 Sk; štvrťročné 300 jázd za cca 1240 Sk) v MHD Martin.