Reply on: Valec #4979:
v MHD CA to funguje, a funguje to dokonca aj na prímestksých spojoch (pri nástupe sa mu odráta "plná" taxa a pri vystupovaní si dotyčný cestujúci priloží kartu a bráti sa mu neprecestovaná časť sumy - výhoda je v rýchlejšom vybavení cestujúcich s ČK, nakoľko vodič má nastavenú aktuálnu zastávku a cestujúci iba prikladajú karty [bez zásahu vodiča], pri vystupovaní sa tlačí aj doklad) ?
Takto to majú tuším na prímestskej v Čadci alebo kde...
Mike
.. aha a také si kde videl? zasa v Dubline? ? lebo ja (a nielen ja) čítam aj iné podsekcie imhd a k nim aj diskusie a tiež aj iné diskusie venované MHD v slovenských mestách, a Tebou spomínaná spolupráca nefunguje "dobre" na SVK NIKDE. (Napadá mi jedine možno Prešov)