Reply on: m.e. #4960:
A sme pri koreni problému. Jasné, že nemôže byť tarifa v NR prestupná, veď potom by musel byť aj prestup na karte len na 12 Sk a nie za súčasných 19 Sk. Lebo ak má byť 16 Sk JCL prestupný, tak na karte by nemohlo byť prestup 19Sk
Vladimír