Reply on: M #4895:
Podľa mňa jazdná doba na označníkoch má význam predovšetkým v mestách, kde je časová tarifa (napr. BA), aby si cestujúci prípadne mohol pozreť, aký cest. lístok bude potrebovať. A keď ešte vezmem do úvahy fakt, že v Nitre sú dve rôzne jazdné doby pre špičku a sedlo a sa mi zdá, že sa dokonca uvažovalo o tretej celkom slabej dobe, bolo by uvádzanie jazdnej doby na označníkoch dosť neprehľadné. Keď si napríklad pozriem aj tu na imhd.sk cest. poriadky, tak aj tu je uvádzaná iba jedna jazdná doba, čo môže byť skreslujúce hlavne cez víkendy.
Skrátka to tak vyšlo.