Reply on: five #4933:
Kde sú tie časy, keď sa dalo počas výstavy Agrokomlpex ´XX dostať zo žel. stanice autobusom MHD s označením AX až k výstavisku. A neboli toľké obchádzky a na výstavy chodilo viacej ľudí... Tie časy sú žiaľ nenávratne preč... ?

M