Reply on: office #4851:
Pani, dakujem za vysvetlenie:-) Cestujem minimalne dva krat denne, rano do prace a poobede z prace. Mam to stastie, ze nasa firma sedi v centre mesta a nemusim prestupovat. Dovolim si oponovat v tom, ze zdrzujem, a to hned niekolko prikladov:
- ked idem o 16:09 L26 z Palarikovej na Zobor, tak kym nastupi posledny clovek cez ostatne dvere s kartou, ja uz sedim - to je vyhoda... :-))
- je zaujimave aj to, ze ked kupujem listok u sofera, tak som neni sam a ani ini "dvojkorunakovi" ale kupuju sa aj cele, polovicne listky a dovolim si to povedat ze pravidelne.
#4852 Vladimír:
no ta stovecka je asi priblizne moje cestovne na mesiac... ale ako tak hodnotim moje cestovanie v mhd, tak sa to tusim zuzuje len akurat do prace a z prace:-))))) No musim si to odsledovat, ze kolko tak minem za mesiac... Ked nezabudnem, tak Vam dam vediet ze kolko to cinolo...
Este raz dakujem:-)))
M