Reply on: Vladimír #4839:
Ale nejaký limit na batožinu ako takú určite bude, veď to by som si potom mohol zobrať aj kravu či veľkú skriňu do vozidla. Ostanú limity na batožinu tie, ktoré sú platné teraz? http://www.sadnr.sk/mad/tarifa/cv.html odstavec III.A ako to bude s bicyklom? Budem si môcť vziať do vozidla bicykel?
Ver tomu, ze ludia by nefrflali. Tolkokrat sa to zas nestava. Zvlast ked predpokladame, ze Nitra by svoje trolejbusy stavala ako novostavbu: Trolejove vedenie by bolo kvalitne a "nowoczesne", od fy Elektroline, a na nom je vytrolejenie velmi zriedkavou zalezitostou. V Bratislave to je nieco ineho, tam pouzivaju velmi paskvilne armatury.
074