Reply on: Dušan #4840:
? ...bicykel snáď nie !!! ?
Ver tomu, ze ludia by nefrflali. Tolkokrat sa to zas nestava. Zvlast ked predpokladame, ze Nitra by svoje trolejbusy stavala ako novostavbu: Trolejove vedenie by bolo kvalitne a "nowoczesne", od fy Elektroline, a na nom je vytrolejenie velmi zriedkavou zalezitostou. V Bratislave to je nieco ineho, tam pouzivaju velmi paskvilne armatury.
M