Reply on: Dušan #4840:
? ...bicykel snáď nie !!! ?
Ver tomu, ze ludia by nefrflali. Tolkokrat sa to zas nestava. Zvlast ked predpokladame, ze Nitra by svoje trolejbusy stavala ako novostavbu: Trolejove vedenie by bolo kvalitne a "nowoczesne", od fy Elektroline, a na nom je vytrolejenie velmi zriedkavou zalezitostou. V Bratislave to je nieco ineho, tam pouzivaju velmi paskvilne armatury.
M
Svedčí o tom aj malá dotácia s porovnaním iných miest.
Uvidíme, možno o niekoľko desiatok rokov, či storočí budú aj v Nitre trolejbusy.
Zaujímavá je však teória, že jedna trasa mala viesť aj na Zobor. ?