Reply on: Dušan #4840:
? ...bicykel snáď nie !!! ?
Ver tomu, ze ludia by nefrflali. Tolkokrat sa to zas nestava. Zvlast ked predpokladame, ze Nitra by svoje trolejbusy stavala ako novostavbu: Trolejove vedenie by bolo kvalitne a "nowoczesne", od fy Elektroline, a na nom je vytrolejenie velmi zriedkavou zalezitostou. V Bratislave to je nieco ineho, tam pouzivaju velmi paskvilne armatury.
Vladimír
Re #4828 M: Čítal som zle? Tuším je tam reč iba o bezplatnej preprave batožiny pod určitý rozmer.
Re #4829 andy_: Jednosmerka zavedená bude aj tentoraz. Organizácia MAD bude ako po iné výstavy.
Re #4830 Dušan: Podľa verzie, ktorú som obdržal, v Nitre žiadne rozmerové limity nebudú. Za batožinu sa skrátka platiť nebude. Bodka.
Re #4831 M: Na Zobori si viem trolejbusy predstaviť veľmi živo. V tých kopcoch by si počínali výborne. Veď aj Bratislava zrejme dnes vďačí zachovaniu trolejbusov vďaka tomu, že do niektorých kopcov jednoducho trolejbusy vyšli hravo a autobusy mali problém.
Re #4837 M: Ani som si to totiž nevšimol. Neupozornili ma na to, že to tam už je. Musí to byť len niekoľko hodín. Tak teda sťahujte a tlačte...