Reply on: anfi #4784:
Take lahke nevies? No predsa, ked sa posledny nitriansky Ikarus rozpadne za jazdy
Tým súvisom asi myslýš výšku tržieb dopravcu, nie. Jasné že aj na toto musí dopravca pozerať, ale práve preto by som sa snažil motivovať čo najviac ľudí pre dopravu MAD. Neviem ani len odhadnúť koľko tržieb je z takých cestujúcich čo idú busom tri krát za týždeň, no myslel som že aj to by bolo pre vás zaujímavé. Ak nie, tak potom súhlasím s tebou, ak ich nepotrebujete tak dajte za JCL 20 Sk, s tým že PLC budú lacnejšie. Jednoducho mali by ste to spraviť tak aby ste na tržbách celkovo zarobil viac ako doteraz. takže buď viac ludí za o niečo menej peňazí, alebo drahšie lístky aj keď bude menej ľudí. vážna alchímia - držím palce ? ?
anfi
No ten Crossway sa dá do BA ešte vydržať, ale taký Céčkový SOR, to je už iná káva. ?