Reply on: XX #4375:
existujú presné kritériá na to, kde je možné budovať kruhák a kde nie... sú na to dopravné tabuľky a rovnako aj priestorové usporiadanie.Osobne si myslím, že v križovatke Výstavná - Akademická by bol kruhák skutočne len na škodu veci. Už len tým, že by sa stal "lievikom", kde by si dopravu zlieval pred kruhákom do jedného prúdu a za nám zasa rozbiehal na dvojprúdovku - sú to najčastejšie kolízne body. A za ďalšie je tam dosť veľká intenzita dopravy na to, aby tam bola podpora kruháča.
V Nitre sa svetelná signalizácia podporuje aj z dôvodu koordinácie jednotlivých križovatiek (nie všetkých, bohužiaľ).

anfi
Keď už ide o prímestskú (resp. diaľkovú) tak ja sa vozím od januára na trase ZM - Tr. Teplice nejakým Arwayom, asi týmto
http://www.karosa.cz/main.php?show=arway128&language=czech
tiež má českú ŠPZ
?