Zdravím, množia sa rôzne verzie ohľadom premávky Cyklobusu v utorok 22.9.
1. Tu v aktulitách je v článku napísané: "...a cyklistov bezplatne prepraví cyklobus na linke C35.", pričom v poslednom riadku "Cyklobus linky C35 bude premávať v tento deň podľa platného cestovného poriadku a cyklistov bude taktiež prepravovať bezplatne." - v oboch prípadoch sa vraví o cyklistoch, teda pod tým rozumiem iba cestujúcich s bicyklom.
2. Portál Nitra24 píše: "Na linke číslo C35 (cyklobus) bude počas tohto dňa bezplatná doprava v zmysle platného cestovného poriadku." - teda hovorí sa o všetkých, nielen o cyklistoch (URL: http://nitra.dnes24.sk/europsky-tyzden-mobility-pod-zoborom-uzijeme-si-bezplatny-cyklobus-a-jazdu-klbovym-ikarusom-216476)
3. Taktiež aj schránkové ECHO dnes píše na str. 4: "Bezplatná bude i doprava na linke C35 - Cyklobus." - tiež sa hovorí o všetkých a nie iba o cyklistoch
Mne nejde o hranie so slovíčkami, ale aby bolo vo veciach jasno. Sú určite aj takí, ktorí si na C35 počkajú, len preto, aby neplatili, tak aby neboli nakoniec mierne zaskočení.
1. Tu v aktulitách je v článku napísané: "...a cyklistov bezplatne prepraví cyklobus na linke C35.", pričom v poslednom riadku "Cyklobus linky C35 bude premávať v tento deň podľa platného cestovného poriadku a cyklistov bude taktiež prepravovať bezplatne." - v oboch prípadoch sa vraví o cyklistoch, teda pod tým rozumiem iba cestujúcich s bicyklom.
2. Portál Nitra24 píše: "Na linke číslo C35 (cyklobus) bude počas tohto dňa bezplatná doprava v zmysle platného cestovného poriadku." - teda hovorí sa o všetkých, nielen o cyklistoch (URL: http://nitra.dnes24.sk/europsky-tyzden-mobility-pod-zoborom-uzijeme-si-bezplatny-cyklobus-a-jazdu-klbovym-ikarusom-216476)
3. Taktiež aj schránkové ECHO dnes píše na str. 4: "Bezplatná bude i doprava na linke C35 - Cyklobus." - tiež sa hovorí o všetkých a nie iba o cyklistoch
Mne nejde o hranie so slovíčkami, ale aby bolo vo veciach jasno. Sú určite aj takí, ktorí si na C35 počkajú, len preto, aby neplatili, tak aby neboli nakoniec mierne zaskočení.
chcel by som sa iba spýtať, či by neišlo nahradiť 12m autobus vypravený na linke 21 kĺbovým v čase 14:26 (zastávka Bolečkova) Pondelok-Piatok (školský rok) dôvodom je to, že autobus chodí nehorázne preplnený a veľa ľudí ešte zostane na zastávke. Za odpoveď ďakujem
Vladimír