Reply on: Vladimír #18361:
V dnešnej dobe, keď už premávke dominujú (väčšinou) SORky, osobne vždy uvítam, ak mi na zastávku príde 451BB, 232BE, nebodaj 025DA, takže na základe subjektívnych sympatií 024DA privítam ? . Otázne je, či potom nevznikne deficit v kĺbových rezervách.
Vladimír