Reply on: Vladimír #18361:
V dnešnej dobe, keď už premávke dominujú (väčšinou) SORky, osobne vždy uvítam, ak mi na zastávku príde 451BB, 232BE, nebodaj 025DA, takže na základe subjektívnych sympatií 024DA privítam ? . Otázne je, či potom nevznikne deficit v kĺbových rezervách.
Trolley
1) prečo sa v pracovných dňoch po 17:00 už do Štitár nedostanem (cez víkend tam jazdí aj po 17-tej)
2) prečo je v rannej špičke na tejto linke nepravideľný, resp. nezapamätateľný interval
3) prečo je popoludní v smere Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre interval 30 min. a v opačnom smere 20 - 40 min.
Vďaka za vysvetlenie.