Reply on: TA #72801:
MHD je tu pre ľudí a nie ľudia pre MHD. Vôbec netreba aby boli linky od brány k bráne stačí že obslúžia celé sídlisko a nie len časť. To potom skráťme linky len po okraj častí veď ľudia sa prejdu. ŤHC po SHELL-ku. Jazero stačí obslúžiť po levočskú furču po lingov z opačnej strany po tesco no a kavepečko tak tam stačí po starigu z opačnej strany po lunik 8. A keď sa na to tak pozrieme treba nam MHD? Nech sa ľudia trocha prejdu. Ta ne? ? ?
myslavcan
Blava... Viacerí ju tu vnímate čierno-bielo. Ale aj oni majú pozitíva aj negatíva... Stačí si otvoriť ich sekciu a prečítať pár článkov, či to tam fakt funguje tak dokonale ako si myslíš... Veď tam ani niektoré najnovšie autobusy nehlásia najbližšie zastávky... A to že chcú vymeniť niektoré úseky koľajníc, to je akože rozdiel oproti KE či?
Električka v Petržalke... celá nová komplet??? Veď toto čo teraz budujú je len prvá časť a ďalšie sú v nedohľadne... To akoby u nás sme postavili trať na THC, ktorá by končila pri Metre... To by si tiež nazval akože komplet? Veď ta trať bude využívaná minimálne, 90% Petržalčanov ak sa budú chcieť previesť touto superbrikou do cieľa svojej cesty, tak budú musieť 2-3krát prestupovať... V posledných dňoch im tam obratisko nahradili spojkou, takže maximum čo po tej trati bude chodiť budú tie slávne obojsmerné škodovky na stanicu... Plus ďalšie problémy s Kamenným námestím, nezmyselne rekonštruovanými zastávkami...