Reply on: monoblok #72798:
Práveže problém s tým, aby sa prešli ľudia pár minút vlastnou silou, je. Inak by napríklad 19 nejazdila okolo sídliska tak, ako jazdí dnes. Väčšina ľudí chce priamy spoj od brány k bráne a, samozrejme, bez prestupu.
ja sa strkám? Ja som tu bol jeden z prvých, ktorí povedali, že MET sa nestihne... Napísal som to tu už pred viac ako rokom, že neverím, že sa to podarí... A bol som sprdnutý, že šak už sa ide robiť...
2TheMHDmarek2