Bratislava: oni tam aspoň riešia veci ako napríklad koncepcia rozvoja MHD, jednotné pravidlá pre rekonštrukcie/stavby tratí, jednotný dizajnmanuál zastávok atď. Idú sa zaoberať posudzovaním opodstatnenosti niektorých plánovaných tratí atď.
http://imhd.sk/ba/doc/sk/13385/Poslanci-schvalili-pripravu-projektov-terminalov-verejnej-dopravy.html
A u nás? Do ďalšieho programového obdobia je navymýšľaných kopec zámerov. Podnik sa k nim vyjadril a posunul to na ministerstvo. Mesto to urobilo tiež, ale po termíne
Mesto sa tvári, že pripravuje nový územný plán. Medzitým dalo urobiť "výkres dopravy", ktorý je obrovskou látaninou. Generel dopravy neexistuje, ten posledný je niekedy z 80. rokov.
Mesto nemá v podstate nijakú záväznú koncepciu rozvoja či už dopravy ako celku alebo hromadnej dopravy. Nikto zatiaľ komplexne nepremýšľal, či nie je potrebné doplniť nejaké električkové obratiská, prípadne vylepšiť v nich manipuláciu s vozidlami, mesto nevie, kde by boli potrebné BUS-pruhy, ktoré konečné zastávky treba prebudovať a ako. A potom ešte také "drobnosti" ako druhá garáž AD (VŠA nie je garáž), nabíjačka pre elektrokrysory, druhá plnička CNG, rekonštrukcia vozovne Bardejovská, druhá vozovňa ED...
Na ďalšie programové obdobie existuje cca 25 zámerov v oblasti MHD s tzv. "zeleným" ohodnotením. Som strašne zvedavý, čo z toho sa nakoniec aj rozpracuje a aký zlomok sa aj dočká realizácie (a hlavne za čo). Prioritu bude mať zrejme MET-2 kvôli Jazeru. Poldruha roka dozadu sa spomínal teoreticky možný začiatok realizácie 2016, ale pri takomto brutálnom tempe... ?
A nie, medzi zelenými projektami sa trať na Ťahanovce nenachádza. K tomu zvrzanému projektu bolo odoslaných toľko zásadných pripomienok, že ak by sa mali rešpektovať, tak to môžu projektovať odznovu.
http://imhd.sk/ba/doc/sk/13385/Poslanci-schvalili-pripravu-projektov-terminalov-verejnej-dopravy.html
A u nás? Do ďalšieho programového obdobia je navymýšľaných kopec zámerov. Podnik sa k nim vyjadril a posunul to na ministerstvo. Mesto to urobilo tiež, ale po termíne
Mesto sa tvári, že pripravuje nový územný plán. Medzitým dalo urobiť "výkres dopravy", ktorý je obrovskou látaninou. Generel dopravy neexistuje, ten posledný je niekedy z 80. rokov.
Mesto nemá v podstate nijakú záväznú koncepciu rozvoja či už dopravy ako celku alebo hromadnej dopravy. Nikto zatiaľ komplexne nepremýšľal, či nie je potrebné doplniť nejaké električkové obratiská, prípadne vylepšiť v nich manipuláciu s vozidlami, mesto nevie, kde by boli potrebné BUS-pruhy, ktoré konečné zastávky treba prebudovať a ako. A potom ešte také "drobnosti" ako druhá garáž AD (VŠA nie je garáž), nabíjačka pre elektrokrysory, druhá plnička CNG, rekonštrukcia vozovne Bardejovská, druhá vozovňa ED...
Na ďalšie programové obdobie existuje cca 25 zámerov v oblasti MHD s tzv. "zeleným" ohodnotením. Som strašne zvedavý, čo z toho sa nakoniec aj rozpracuje a aký zlomok sa aj dočká realizácie (a hlavne za čo). Prioritu bude mať zrejme MET-2 kvôli Jazeru. Poldruha roka dozadu sa spomínal teoreticky možný začiatok realizácie 2016, ale pri takomto brutálnom tempe... ?
A nie, medzi zelenými projektami sa trať na Ťahanovce nenachádza. K tomu zvrzanému projektu bolo odoslaných toľko zásadných pripomienok, že ak by sa mali rešpektovať, tak to môžu projektovať odznovu.
ja sa strkám? Ja som tu bol jeden z prvých, ktorí povedali, že MET sa nestihne... Napísal som to tu už pred viac ako rokom, že neverím, že sa to podarí... A bol som sprdnutý, že šak už sa ide robiť...
tbus