Reply on: myslavcan #72794:
Trať na Ťahanovce by nemala význam aj keby končila za sídliskom. Mala by ho vtedy, keby jej trasa kopírovala nosné linky premávajúce horným okrajom a nie po Americkej triede v celej dĺžke ? ?
ja sa strkám? Ja som tu bol jeden z prvých, ktorí povedali, že MET sa nestihne... Napísal som to tu už pred viac ako rokom, že neverím, že sa to podarí... A bol som sprdnutý, že šak už sa ide robiť...
TA