Reply on: Rudyke902 #72138:
neviem co ocakavas v ramci kultury cestovania? je sice pravda ze vo variach by nam nemalo kvapkat na hlavu ako v niektorych kt8 ale necakam ze budu lietat
...este keby na tych lfkach keby boli take dotykove tlacitka ako na sorkach,su fajn,aj svetielka vidno.
monoblok
Napr.