Reply on: Rudyke902 #72138:
neviem co ocakavas v ramci kultury cestovania? je sice pravda ze vo variach by nam nemalo kvapkat na hlavu ako v niektorych kt8 ale necakam ze budu lietat
...este keby na tych lfkach keby boli take dotykove tlacitka ako na sorkach,su fajn,aj svetielka vidno.
Dispecer
P. S. Cez víkend podľa mňa všetky vozidlá jazdiť nebudú a takej linke 4 sa budú skôr vyhýbať...
P. S. Zmysel linky 4 nie je iba v tom, dostať ľudí z Barce do mesta a naspäť... ?