Reply on: veteran #71690:
No jo,ale poklesol stav zamestnancov a veľa presunov sa už robí služobnými autami.DZ Doprava je rovnaký závod,ako hociktorý iný DZ,čiže šetrenie nákladov,šetrenie nákladov,šetrenie nákladov,šetrenie nákladov...? Aby na konci roka šéfovia brali mastné odmeny.
To druhé spomínané,čiže "Safety 1" je celková politika firmy,tvoje zdravie je až na prv/druh/om mieste pred ziskom.Preto tá hyperaktivita Útvaru GM pre bezpečnosť,plus lokajstvo niektorých našincov...?
asi
monoblok