Reply on: Alex06 #71682:
V prvom rade, ta karta je obrovsky podvod. Za peniaze musis premenit kartu aj ked stara stale plati.
asi
,.....inak,uz mate tie mestske karty? to moze byt mesacnik a elektronicka penazenka zaroven? napr ak mam mesacnik a potrebujem zakupit pre spolucestujuceho.
Jack37
Neviem či by si ho kupovalo viac ľudí, kto musí/chce kupuje si ho. Viac ľudí by skôr prilákal lepší systém MHD, tým myslím intervaly, prestupy, eliminovanie nadbehov, dĺžka cestovania atď.