Reply on: Tatranka #71692:
Sice v USS som nikdy nerobil a nebol dalej ako na obratisku elektriciek ale aj tak, myslim ze ten doraz co oni davaju na bezpecnost je si myslim ze dost vysoky oproti mnohym inym firmam, ktorym ozaj nezalezi ani natom ci tam zomries alebo si ublizis s trvalymi nasledkami.
asi
Tatranka
DZ Doprava je rovnaký závod,ako hociktorý iný DZ,čiže šetrenie nákladov,šetrenie nákladov,šetrenie nákladov,šetrenie nákladov...? Aby na konci roka šéfovia brali mastné odmeny.
To druhé spomínané,čiže "Safety 1" je celková politika firmy,tvoje zdravie je až na prv/druh/om mieste pred ziskom.Preto tá hyperaktivita Útvaru GM pre bezpečnosť,plus lokajstvo niektorých našincov...?