Reply on: Sheep221 #71696:
Hej, asi taký dôraz, že do areálu ťa na bicykli pustia len s "ochranou hlavy", čo pre SBSkárov znamená hoci aj šerblík na hlave. Mnohí tak chodia. To má od bezpečnosti ďaleko. Naproti tomu, skús prísť na vrátnicu v cyklodrese s reflexnými prvkami na bicykli, ktorý má na kostre od výroby ďalšie reflexné prvky, tak s tebou robia cirkusy, že na sebe nemáš vestu a také odrazové sklíčko, hentaké odrazové sklíčko. A to je len "bezpečnosť" v rámci areálu. O bezpečnostných pravidlách na prevádzkach nemám ani páru, ale poznajúc "bezpečnostné prvky" pred vrátnicami (Zastav! Rozhliadni sa! Načúvaj!), si pri troche fantázie viem predstaviť naozaj kadečo ?
asi
veteran