Reply on: tbus #71686:
vysvetlite mi na kerého čerta treba nizky voz a k tomu este najnovsí do vnutrozavodoviek? GHlavne ze na 27cke behaju vyskoke vozy co by to mohli sorky pobrat..no coment...
asi
,.....inak,uz mate tie mestske karty? to moze byt mesacnik a elektronicka penazenka zaroven? napr ak mam mesacnik a potrebujem zakupit pre spolucestujuceho.
Jack37
Inak k batohom. Vždy keď nastúpim do MHD a je tam veľa ľudí alebo je tam problém pohybovať sa, dám si dole tašku, ak sa však okolo mňa dá bez problémov pohybovať nechám si ju. Ak sa po ceste naplní voz, dám si ju tiež dole. Rovnako ma vytáča ak to ostatní nerobia a treba sa cez nich predierať.