Reply on: Jack37 #71677:
Ďakujem za odpoveď,ja osobne tie zlavy nevyužijem,mestská zeleň,zoo a tak.skôr by som sa potešil keby mesačník sa viac oplatil.napr na tri mesiace by stačilo 50e ,aj viac ludí by si ho kupovalo,
asi
asi
,.....inak,uz mate tie mestske karty? to moze byt mesacnik a elektronicka penazenka zaroven? napr ak mam mesacnik a potrebujem zakupit pre spolucestujuceho.
Alex06