Reply on: Alex06 #71667:
Milujem toto generalizovanie, ze pre 5-10% takych su uz vsetci taki. Pripominas mi jednu babku, ktora na mna takto tiez rucala celu cestu z MMM na KVP, lebo som sedel a mal som nohu v sadre, vraj co som za chlapa, ked necham zeny stat ?. A ked uz spominas vychovu, nebude to problem tej starsej generacie, ako pristupila k vychove tej mladsej huh?
romeo