Reply on: Adamcool #68633:
Tvojich nápadov s budovaním je troška veľa nie? Aj tak by sa to za našej existencie neurobilo všetko ? ? Ale zrušiť všetky a-bus linky z Ťahanoviec? To asi preháňaš nie? Išla by podľa tvojho návrhu električka na Furču a do obce Ťahanovce? Určite by museli ostať ešte nejaké a-bus linky, ale ako hovorím, nikto z "vyššej moci" o tom zrejme ani neuvažuje. Ja si myslím k tvojim návrhom, že ----- cez Hlavnú električky už nikdy nesprejazdnia, nebolo by to vhodné na okolnú statiku vzácnych objektov;- znovusprevádzkovanie bývalej trate zozadu na stanicu- no neviem neviem či by to bolo nejako zvlášť efektívne ? ;
- nevidel som plány na normálnu trať električky do Ťahanoviec, takže neviem posúdiť, či tvoj návrh je lepší, ale zavádzať nejaké tunely je strašne nákladné, skôr by bolo lepšie zaviesť rovno metro ? , na Ťahanovciach by som skôr preferoval zatrolejovanie všetkých a-bus liniek na trolejbusové než električku, ale ja tam nebývam, takže....robte tam čo len chcete ?
2TheMHDmarek