Reply on: veteran #68631:
Ja dúfam, že sa tu vlakoelektričky nezavedú. To by zase kvôli tomuto žvástu museli rozkopať okolie stanice a potom Hlinkovej kvôli napojeniu na železnicu. A vôbec, kto by ich využíval ako vlaky smerom na Moldavu, keď ešte železnice rušia spoje kvôli malému záujmu. A prečo je malý záujem? V cestovnom sú síce vlaky lacnejšie, ale smradobusy nás odvezú priamo do mesta, kdežto od vlaku musíme ísť niekedy až kilometer do dediny.Radšej nech tie peniaze dajú DPMK na nové električky, alebo trolejbusy, lebo aj keď sa kúpi 46 nových električiek, stále zostane vo vozovom parku asi 15 starých T3 a VP KT-čka a T6-ky už tiež budú mať svoje roky, o trolejbusoch vtedy (asi v roku 2015) ani nehovorím, tam ich už bude treba skoro všetky vyhodiť.
Vladimír
Nepravda.