Reply on: Peter55 #68601:
Nerozumiem celkom co ti prekaza na farebnych stvorcoch na oznacniku. Ved aj elektrikari, vodari, plynari maju na rozne druhy kablov, rur vopred urcene farby, lebo to zjednodusuje a sprehladnuje pracu. Tak isto aj farebne linky je dobre ked su farby aj na scheme aj na oznacniku. A ked este maju elektricky (a niektore trolejbusy) tabule , tak pride mi samozrejme, ze farby sa pouziju vsade.
Peter55
Ale keď už sme pri tom. Ako pomôže poloslepemu to, že polovica ak nie viac liniek je sivých ?? ?