K FAREBNÉMU ZNAČENIU
Farebne rozlíšené tabulky je dobrý nápad, aj ked ich skutočný význam bol v možnosti rozlíšení prichádzajúcej linky v dialke v dobách tabuliek. Takže v Košiciach to prišlo tak trochu „s křížkem po funuse“. Aj to sa už dnes rieši napr. vo 3vajčiarsku – farebné led alebo lcd displeje čísel; samozrejme pre KE drahý špás a mnoho naliehavejších problémov. Tradícia farebného značenia má dlhú tradíciu, napr linky koňky sa značili len farebnými terčmi; v noci lampami. V Čechách si túto tradíciu dlho uchovávali v Mar. Lázních.
V Košiciach to má v súčasnosti význam pri označení zastávok a schém. Čo sa dá vytknúť , je nie vždy dobre zvolená kombinácia farieb, čísla sú nekontrastné zle čitatelné. Typicky L6 a šedé linky. Použité príliš velké množstvo farieb. To má význam aj pri slovnom označení liniek ,napr. zelená linka a nie „taká ta svetlejšie zalená trochu do modra“. Stačí použiť niekolko málo dobre definovatelných farieb v kombinácii s farebnými číslami.
Príklad: PODKLAD/číslo
ČIERNA/biela (ostatné, nie nosné linky)
ČIERNA/žltá
MODRÁ/biela (erky, RA)
MODRÁ/žltá
ZELENÁ/biela
ORANŽ/čierna
ORANŽ/červená
ŽLTÁ/čierna
ŽLTÁ/červená
ŽLTÁ/modrá
HNEDÁ/biela
BIELA/čierna (BIELA-napr.trolejbusy)
BIELA/modrá
BIELA/zelená
BIELA/červená
FIALOVÁ/biela
FIALOVÁ/žltá
To je dostatok jasne definovatelných a kontrastných farebných kombinácií , možno ešte vytvoriť niekolko ďalších.
Rozhodne by som zachoval farebné značenie, v blízkej budúcnosti možno čakať výrazné zlacnenie plnofarebných displejov, možno za pár rokov už budú len také.
Farebne rozlíšené tabulky je dobrý nápad, aj ked ich skutočný význam bol v možnosti rozlíšení prichádzajúcej linky v dialke v dobách tabuliek. Takže v Košiciach to prišlo tak trochu „s křížkem po funuse“. Aj to sa už dnes rieši napr. vo 3vajčiarsku – farebné led alebo lcd displeje čísel; samozrejme pre KE drahý špás a mnoho naliehavejších problémov. Tradícia farebného značenia má dlhú tradíciu, napr linky koňky sa značili len farebnými terčmi; v noci lampami. V Čechách si túto tradíciu dlho uchovávali v Mar. Lázních.
V Košiciach to má v súčasnosti význam pri označení zastávok a schém. Čo sa dá vytknúť , je nie vždy dobre zvolená kombinácia farieb, čísla sú nekontrastné zle čitatelné. Typicky L6 a šedé linky. Použité príliš velké množstvo farieb. To má význam aj pri slovnom označení liniek ,napr. zelená linka a nie „taká ta svetlejšie zalená trochu do modra“. Stačí použiť niekolko málo dobre definovatelných farieb v kombinácii s farebnými číslami.
Príklad: PODKLAD/číslo
ČIERNA/biela (ostatné, nie nosné linky)
ČIERNA/žltá
MODRÁ/biela (erky, RA)
MODRÁ/žltá
ZELENÁ/biela
ORANŽ/čierna
ORANŽ/červená
ŽLTÁ/čierna
ŽLTÁ/červená
ŽLTÁ/modrá
HNEDÁ/biela
BIELA/čierna (BIELA-napr.trolejbusy)
BIELA/modrá
BIELA/zelená
BIELA/červená
FIALOVÁ/biela
FIALOVÁ/žltá
To je dostatok jasne definovatelných a kontrastných farebných kombinácií , možno ešte vytvoriť niekolko ďalších.
Rozhodne by som zachoval farebné značenie, v blízkej budúcnosti možno čakať výrazné zlacnenie plnofarebných displejov, možno za pár rokov už budú len také.
Dispecer
„Komplexné zabezpečenie služieb súvisiacich s verejným obstarávaním v rámci výberu zhotoviteľa – Stavba IKD, Košice, trať Námestie Maratónu mieru – Staničné námestie"
Termín na predloženie dokladov je do: 28.05.2013, 13:00 h.
Predpokladaná hodnota zákazky (bez DPH) je: 9 500.- €
Termín na predloženie ponuky bude oznámený dodatočne.
http://www.kosice.sk/article.php?id=12493
„Modernizácia električkových tratí v meste Košice - technicko-ekonomická štúdia"
Termín na predloženie ponuky: do 24.05.2013 do 9:00 hod.